به گیشه 724 خوش آمدید!

خانه ورود

سوالات متداول

خیر، مخاطبان تنها مبلغ بلیط را پرداخت می‌کنند.

بله، پس از مرحله خرید بلیط می‌توانید نقشه، جایگاه‌ها و ظرفیت سالن را مشاهده نمایید.

بله، شما می‌توانید ابتدا صندلی مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس پرداخت را انجام دهید.

در زمان انتخاب صندلی قبل از بستن صفحه مربوط به سالن، می‌توانید با کلیک روی صندلی مورد نظر و تغییر رنگ آن به آبی صندلی را انتخاب و با کلیک مجدد، آن را حذف نمایید.

براي خريد اينترنتي مي‌توان از تمام کارت‌هاي عضو شتاب و درگاه‌ بانک‌های ملت و سامان مندرج در سایت استفاده کرد.

برای انتخاب رمز اینترنتی می‌توانید با مراجعه به دستگاه‌هاي خودپرداز، گزينه تغيير رمز را انتخاب کرده، سپس با انتخاب گزينه رمز دوم عدد مورد نظر را انتخاب نموده، تاييد کرده و به خاطر بسپاريد.

کد اعتبارسنجی دوم یا CVV2 عددي سه يا چهار رقمي است که پشت کارت عابر بانک شما درج گردیده‌است.

در زمان خريد اينترنتي از سايت هستيد، پس از انتخاب قطعي صندلي و تاييد آن، براي پرداخت وجه بليط وارد صفحه بانک شده سپس براي وارد کردن رمز بانکي خود بهتر است رمزتان را از روي صفحه کليد امن درج شده‌اي که مشاهده مي‌کنيد وارد کرده تا افراد سودجو قادر به شناسايي و استفاده از رمز شما نباشند.

9 در زمان خرید به دلیل ایجاد اختلال، خرید ثبت نشد. چرا وجه هنوز به حساب برنگشته است!؟

در این صورت با توجه به ناموفق بودن تراکنش، مبلغ کم شده از حساب شما نهایتا تا 72 ساعت از طرف بانک به حساب شما باز خواهد گشت، اگر پس از این مدت از عدم بازگشت وجه به حساب خود مطمئن بودید می‌توانید با شماره پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت نسبت به حل مشکل شما اقدام نمایند.

پوشه اسپم ایمیل خود را بررسی بفرمایید و یا ممکن است ایمیل خود را به درستی ثبت نکرده باشید.

پس از اتمام مراحل خرید و بازگشت به سایت گیشه 724 ، پیامک و ایمیل مبني بر موفقيت آميز بودن خريد، برای شما ارسال می‌شود. در صورت عدم دریافت، خريد شما موفقيت آميز نبوده و وجه شما مجددا به حسابتان باز خواهد گشت. اگر ظرف مدت 72 ساعت وجه به حساب شما واریز نشد مي‌توانيد با پشتيبانی سایت گیشه 724 تماس بگيريد. اگر پیامک يا ايميل را دريافت کرديد و خريد شما موفقيت آميز بود، از لینک ارسال شده بلیط را دانلود کرده و پرينت بگيريد چون فايل بليط­ ها به صورت pdf مي ­باشد بنابراين حتما بايد روي سيستم تان نرم افزار adobe reader نصب گردد.پرينت بليط ها و اصل کارت شناسايي (فقط کارت شناسايي شخصي که بليت به نام او خريداري شده است) براي حضور در سالن کافي است.

زمانی که خرید شما ثبت شد، با ورود به حساب کاربری می‌توانید از ثبت بلیط های خود اطمینان حاصل نمایید.

دریافت آنی بلیط

با خرید از گیشه 724 شما سریعا بلیط خود را دریافت می کنید.

مرجوعی بلیط

گیشه 724 به شما امکان ابطال می دهد.

سیستم پشتیبانی سریع

ما 7 روز هفته 24 ساعته در خدمتیم.

راه های پرداخت امن

به صورت امن از گیشه 724 خرید کنید.

با گیشه 724 در ارتباط باشید.